Integrator Chmur Obliczeniowych

Dostarczamy skalowane z najwyższą dostępnością rozwiązania
wykorzystując technologię chmur obliczeniowych.

Certyfikaty:

 

Kim jesteśmy

LCloud - Linxsys Cloud dostarcza skalowalne i wysoko dostępne produkty używając technologii chmury obliczeniowej, która jest nowym standardem aplikacji. Nasze duże doświadczenie w migracji aplikacji i chmurach obliczeniowych zapewnia, że możemy dobrać najbardziej efektywne kosztowo rozwiązanie do Twoich potrzeb.

Oficjalny Partner AWS

LCloud - Linxsys Cloud jest pierwszym polskim integratorem Amazon Web Service od 2012 roku. Jesteśmy profesjonalnym serwisem, który pomaga klientom w zaprojektowaniu, zbudowaniu, migracji lub budowie nowych aplikacji w środowisku AWS. Posiadamy długoletnie doświadczenie, które daje lepsze wsparcie naszych klientów w tym zakresie.

Co powiedzieli:

Praca z Linxsys to czysta przyjemność! Bardzo komunikatywny i posiadający bogatą wiedzę.
Michael McTiernan, McTiernan Software Services

O nas

Znajdujemy się w Warszawie, jednak współpracujemy z firmami ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii oraz całej Polski. Pracujemy z rozwiązaniami chmur obliczeniowych od 2007 roku i wykonaliśmy już setki projektów cloud computing. Dlatego mamy ogromny wybór pomysłów jak pomóc w migracji systemów do chmury Amazon Web Service.
Pomagamy tworzyć i wdrażać nawet najbardziej wymagające aplikacje w chmurze Amazon Web Services z naszym zespołem architektów, inżynierów i programistów. Dzięki naszej pracy zwiększamy innowacyjność i obniżamy koszta operacyjne i inwestycyjne. Dostarczamy rozwiązania na czas i w określonym budżecie. Pomagamy uruchomić środowiska testowe, produkcyjne, wdrożyć mechanizmy Disaster Recovery. Nasza wiedza skupia się na tworzeniu ekstremalnie dostępnych i skalowalnych aplikacji. Szczycimy się tworzeniem aplikacji na systemach, które wytrzymują wysoki ruch sieciowy przy wielu aktywnych użytkownikach.
Lata treningów w projektowaniu i dostarczaniu efektywnych wyników dla naszych klietów nauczyło nas najlepszych, realnych metod, które możemy wykorzystać w zależności od sytuacji. Nasza teoria: Nigdy nie zachęcaj klientów do kupowania czegoś, co oni nie potrzebują. Osiągamy to przez prawdziwą analizę długo terminowego celu twojego biznesu.
LCloud posiada rozległą wiedzę i doświadczenie w następujących obszarach:
  • Zaprojektowanie infrastruktury
  • Integracja z chmurą obliczeniową
  • Migracja aplikacji do chmury
  • Zarządzanie i automatyzacja
  • Wsparcie i utrzymanie systemów
  • Rozwój aplikacji

Wiemy jak trudny jest pierwszy krok i jak bardzo potrzebna jest w tym pomoc. Przeanalizujemy środowisko Twojej firmy i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie w chmurze AWS.